,

Philips Fidelio AS351 – test przenośnej stacji dokującej

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 6

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. cola, :

  Samsung SIII wyciągnął licencję kodeka audio APT-X od firmy CSR(Cambridge Silicon Radio) swiatowego lidera łączności radiowej bluetooth.Dzięki temu my jako przyszli użytkownicy SIII będziemy się cieszyć i możemy pochwalić wysokiej jakości CD z dżwiękiem jaki będzie transmitował nadajnik bluetooth naszego fona do urządzeń słuchawki i zewnętrznych kompatybilnych urządzeń audio sprzętowego ze standartem APT-X. świadomość tego,że nie jesteśmy gorsi od kolegów mających HTC lub Apple jest budujaca bo oczywiście oni już dawno z tego rozwiązania korzystają z takich nowodzesnych stacji dokujących i urządzen audio jak słuchawka z kodekiem APT-X lub zestaw głośnomówiący tuner dekodujący do auta ze znakiem certyfikatu apt-x.

 2. s_biela, :

  czyli można podłączyć ten głośnik za pomocą Bluetooth bez instalacji oprogramowania, tak? Teoretycznie mając telefon z symbianem nie powinnam mieć z tym problemów?

 3. Szymon Marcjanek, :

  @s_biela: Tak, teoretycznie powinno być możliwe użycie sprzętu z Symbianem, jeśli tylko ma się telefon zgodny ze standardem Bluetetooth 2.1. Mi bez problemu udało się połączyć smartfon z Androidem, ale bez oprogramowania Philipsa, korzystając z normalnego menu systemowego.

  AKTUALIZACJA: sprawdziłem opcję z Symbianem – działa bez problemu. 🙂

  Pozdrawiam

 4. fragile, :

  Odnoszę wrażenie, że Philips nieźle podskoczył, jeśli chodzi o innowacyjność. Kilka dni temu miał premierę całkiem przyzwoitych telewizorów, a teraz widzę tę stację.

 5. karaś, :

  Philips bardzo dobrze się zapowiada, pokazując szczególnie telewizory na obecny rok. Mam nadzieję że więcej ludzi sie przekona bo na prawde jakosc jest bardzo wysoka!

Dodaj komentarz


reklama