,

10 postapokaliptycznych seriali, które warto zobaczyć

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 8

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. yakeubyakeub, :

  Z tego co mi wiadomo, to Falling Skies kończy się na piątym sezonie w 2015.

 2. Bliźniak, :

  Ja bym jeszcze do zestawienia dodał Defiance

 3. Mateusz Pszczółka, :

  Bardzo po łebkach. Flash Forward nie jest serialem post-apokaliptycznym – gdzieś tam zdarzyły się wypadki komunikacyjne itp. ale ludzkość jako całość jest w doskonałej kondycji i sprawnie funkcjonuje.
  Carnival zresztą też daleko do tematu zagłady ludzkości. Ja wiem, że rok może się, że rok 1934 i niezbyt zaludniona część Ameryki może niektórym się pomylić z zagładą cywilizacji, ale nie przesadzajmy. Pojedyncze anomalie dotyczące miast to nie apokalipsa.

  Ja ze swojej strony polecam Jeremiah – na ziemi pojawił się wirus, który zabił wszystkich dorosłych i zostawił dzieci. Akcja dzieje się 10 lat po katastrofie.

  • Macio Vrah, :

   „Ja wiem, że rok może się, że rok 1934 i niezbyt zaludniona część Ameryki może niektórym się pomylić” Popracuj nad składnią. 🙂 Ale co do opisu to dzięki za info! 🙂 Za to masz plusa 😉

 4. Nowika, :

  Powiem zupełnie szczerze, że z tych wszystkich seriali jeste, wkręcona jak na razie tylko w Falling Skies…widzę że jeszcze spoooooro do obejrzenia przede mną 😀 ogląda ktoś teraz jeszcze WN?

 5. rinoasin, :

  Zamiast Wyspy Niedźwiedzi, o której mało kto już pamięta, z animacji powinno być wspomniane Adventure Time, w końcu Wojna Grzybowa to nic innego jak Wojna Atomowa, a w tle nie raz będziemy mogli zobaczyć resztki ludzkiej cywilizacji. Całość jest poprowadzona nienachalnie ale wystarczająco klarownie by dojrzalszy widz był w stanie wyłapać wszystkie aluzje.

 6. Kid Flash, :

  Ja bym dodała jeszcze ,,Terminatora ” ale każdy ma swoje zdanie

 7. apokal, :

  Revolution to z tych wszystkich seriali mój ulubiony , tak wiem gra aktorów na srednim poziomie ale ma to cos ze chce sie go oglądac dalej i dalej szkoda ze serial został zakończony na drugim sezonie. Do tej listy dodał bym jeszcze Z- Nation ma swój urok i duzo , duzo dobrych tekstów.

Dodaj komentarz


reklama