, Apple Ciekawostki Felietony PMP Rozrywka i media RTV i AGD

iPod – to już koniec jego ery?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “iPod – to już koniec jego ery?”

 1. vader1234 pisze:

  Zastanawiałem się nad kupnem jakiegoś PMP lub czegoś podobnego i już miałem kupić ipod toucha, ale znalazłem Cowona V5. Może nie ma wi-fi, bluetootha czy app store’a, ale wyświetlacz 4.8 cala, multum odtwarzanych rozszerzeń muzyki i wideo, wyświetlacz 720p mnie przekonały. A i jakość dźwięku świetna.
  Pozdrawiam

 2. dzidek68 pisze:

  Nie jestem może miłośnikiem urządzeń z jabłkiem na obudowie, ale za to audifilem który ceni sobie jakość odtwarzanej muzyki i powiem tak: to ipody są jednymi z nielicznych tego typu odtwarzaczy, które mogą się mierzyć z przenośnym CD jakością muzy. Pokażcie mi choć jedną komóreczkę która to potrafi (ja na taką nie trafiłem) i choć jedną która może stanąć do pojedynku z ipodem i go pokonać pod względem jakości muzyki (na taką też nie trafiłem). Tak że spoko! Dopóki są ludzie którzy przed tysiące bajerów i względną wygodę cenią sobie jakość, doputy urządzenia takie jak ipod ( czy też inne dobre odtwarzacze) będą mieć swoje miejsce na rynku.

 3. ArcV pisze:

  Ja mam iPoda 4G i powiem szczerze, ze to dzięki niemu zafascynowałem się Apple. Jest on moim pierwszym i mam nadzieje nie ostatnim urządzeniem tego producenta…Mam nadzieję, że ukarzą się kolejne wersje tego urządzenia i wbrew pozorom Apple o nim nie zapomni:)

 4. Sobik335 pisze:

  A ja nie lubie nosić paru urządzeń przy sobie i uważam że galaxy note jest najlepszym kompromisem między telefonem a tabletem ale zaoszczędziłem (sporo) i męcze się z wavem 2

 5. smg pisze:

  A po co kupować 3 urządzenia, skoro można mieć jedno?

  To ja opowiem dowcip – głupi, ale pasuje:
  Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:
  – Mamo, mamo chce mi się jeść i pić.
  Obok stoi facet i doradza:
  – Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije.
  Na to matka:
  – Zwal se pan konia nogami, to se pan por$%&asz i potańczysz.

  Dlatego classic zawsze będzie mi grał w samochodzie, na tablecie przeglądał net, a blackberry używał w robocie.

 6. adam pisze:

  Muszę przyznać,że bardzo ciekawy artykuł ;D

Leave a Reply


reklama