poniedziałek, 29 października 2012, maniaK

Dignity – test niedrogiego alkomatu o wysokiej dokładności

Alkomat dignity (11)
Alkomat dignity / fot. gizManiaK.pl

0 odpowiedzi na “Alkomat dignity (11)”

 1. Piotr pisze:

  Wypadałoby porównać takie wyniki z innym alkomatem z wyższej półki, bo w tym momencie test niczego nie pokazuje – nie wiadomo, czy wynik jest prawidłowy czy nie.

 2. mci pisze:

  To żart jakiś ten test, tak? Rozumiem z testu praktycznego, że podnosząc poprzeczkę z pól piwa z pizzą do np. dwóch czy trzech piw też nieomylnie i precyzyjnie pokazałby 0,00? Czy coś pokręciłem? (aż mi się chce zakląć…)

 3. Krzysiek pisze:

  dodam jeszcze, że alkomat najlepiej kupować w profesjonalnej firmie np: ami, speedup lub alkopatrol.pl ta ostatnia prowadzi również naprawy gwarancyjne

 4. Krzysiek pisze:

  Szanowni Państwo na jakiej podstawie piszecie że alkomat jest dokładny. To jest alkomat chiński i kiepskiej jakości widać, że tekst pisano w celach marketingowych by nagonić sprzeadż. Profesjonalne alkomaty znajdziecie na allegro np. DA-7100 z sensorem elektrochemicznym. Po drugie po co piszecie bzdury, że alkomat przyda się do Francji? Do Francji musi być alkomat z atestem na ten kraj, a to chińskie coś co reklamujecie nie ma takiego atestu, więc lepiej uważajcie bo jak ktoś to kupi i zapłaci mandat we Francji okazując tą zabawkę to może Was podać do sądu. Mam nadzieję, że to opublikujecie, chociaż jeżeli to ma być reklama to różnie możecie postąpić.

 5. Wojtas1 pisze:

  fajna sprawa, mam polecam. Przydaje się w soboty rano 😉

 6. Fore pisze:

  Przydałby się w sobotę rano ..

 7. Gomes pisze:

  kościelny
  dmucha ale ministrantów na zakrysti .

 8. Olek pisze:

  każdy kierowca powinien sobie sprawić takie cacko. niejednemu politykowi a i kościelnemu również dmuchnięcie przed mogłoby uratować dupsko.

 9. Damian pisze:

  Faktycznie niedrogi… Często zdarza mi się wypić coś w małych ilościach i nie zawsze wiem czy odczuwalny stan pokrywa się z dopuszczalną normą 🙂

Dodaj komentarz


reklama