, Apple Ciekawostki Hardware Komputery

5 największych porażek Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 4

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Fedex4, :

  Hmmm, skoro pojawiają się informacje z biografii tej ludzkiej kupy to powinniście dodać macintosha, który także był klapą, a Lisa była „Jobsowa” tylko z początku, bo potem odebrali mu ten projekt, a on zabrał się za wewnętrznego konkurenta – macintosha

 2. mj, :

  Bardzo spodobało mi się zdanie „Już samo twierdzenie, że zrobi się lepsze mobilne mapy niż koncern z Mountain View, wymaga sporej odwagi. Ale wywalenie ze swojego systemu Map Google i zastąpienie ich własnymi to wręcz brawura.”

  🙂 Pozdrawiam autora.

 3. azory, :

  Newton to dziecko Sculleya. Jobs go nienawidził. Z lekceważeniem odnosił się do pomysłu używania rysika lub piórka do pisania po ekranie. „Bóg dał nam dziesięć rysików – mawiał, przebierając palcami. – Nie wynajdujmy jeszcze jednego”. Co więcej, Jobs uważał Newtona za najważniejszą z innowacji autorstwa Johna Sculleya, za jego ukochany projekt. Już samo to wystarczyło, by w oczach Jobsa był stracony.
  „Powinieneś uśmiercić Newtona” – oświadczył pewnego dnia w telefonicznej rozmowie z Ameliem. i cytat: Gdyby Apple znajdowało się w mniej niepewnej sytuacji, sam wgryzłbym się w ten temat i znalazł sposób na to, by Newton zaczął działać. Nie ufałem ludziom, którzy kierowali tym projektem. Przeczucie mówiło mi, że było tam trochę dobrej technologii, ale całość została spieprzona z powodu złego zarządzania. Zamykając ten projekt, uwolniłem kilku dobrych inżynierów, którzy mogli zająć się pracą nad nowymi urządzeniami mobilnymi. I w końcu udało nam się zrobić to jak należy, gdy wzięliśmy się do iPhone’ów oraz iPadów.

 4. Azawakh, :

  Newton to pierwowzór dzisiejszego Note/Note2 oraz nieco wcześniejszego i już zapomnianego Della Streake. Mimo, że Apple było w tej materii pierwsze to jednak dopiero Samsung odniósł w dziedzinie tabfonów/mini tabletów sukces i to on pokazał światu, że tego typu urządzenia mają prawo i rację bytu. Dokładnie tak samo jak nieco wcześniej Apple pokazało światu tablet w postaci iPada, który był jako pierwszy przyjazny użytkownikowi. Tak samo dzisiejszy spadkobierca Newtona Galaxy Note jest bardzo przyjazny i łatwy w użyciu jak niegdyś pierwszy iPad.

Dodaj komentarz


reklama