, Motoryzacja Newsy Akcja partnerska

Czeski oksymoron

fot. materiały prasowe

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Czeski oksymoron”

 1. Jerzy pisze:

  Szlag mnie trafia , gdy pokazują w telewizji przy reklamie tego czeskiego szmelcu polskie autostrady jako drogi pełne dziur , błota i wybojów. Jak można takie „reklamy” pokazywać w naszej telewizji.

 2. Wacław pisze:

  można się porzygać czytając to.

 3. Jerzy Kopacz pisze:

  Chciałem się zapytać tego tzw. „jurora” na światowy samochód roku , czy ustawiony fabrycznie przez „firmę” Volkswagen „pomiar ” zawartości spalin jest analogiczny do tego , który był zaimplementowany w egzemplarzach VW sprzedawanych między innymi w USA i w Europie. Przecież tam „osiągi” oszukaństwa firmowego firmy VW były rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie – zbliżonym zapewne do poziomu Himalajów. Należy dodatkowo zaznaczyć , że odpowiednie agendy Unii Europejskiej zaleciły nałożenie dodatkowych kar finansowych dla tej „firmy” za wycofanie się z wypłat odszkodowań wobec nabywców jej „podrasowanych” modeli w Europie. Podejrzewam ,że ten tzw. „juror” nie przeprowadził żadnych badań tego modelu poza badaniem poziomu gratyfikacji za napisaną „opinię”.

  • jajajo pisze:

   jeżeli tacy „niezależni” autorzy są jurorami to chyba nie ma sensu w ogóle interesować się tym, kto taki tytuł zdobędzie.
   Czeski wóz drabiniasty ma się sprzedawać i to wszystko, a Polacy wszystko łykną bo to przecież „tanie i niezawodne”:) szkoda tylko że ani jedno ani drugie to nieprawda.

 4. jajajo pisze:

  z opisu wynika że auto nie posiada żadnej wady – więc to chyba jedyne auto po Skodzie Octavii, które jest pozbawione wad i ma wyłącznie zalety?

 5. jajajo pisze:

  już się wszyscy zabiją w drzwiach po czeskie pudełko, twarde, sztywne, plastikowe o walorach jezdnych wozu drabiniastego i wyposażeniu jak z Daewoo Tico.

  • Elo pisze:

   Skoda zmieniła się i to bardzo. Jak będziesz miał okazję, to może ktoś da ci się przejechać jakąś nową Skodą.

 6. PiotrJakub pisze:

  Zapomnieliście napisać „artykuł sponsorowany”.

Leave a Reply


reklama