, Motoryzacja Newsy Akcja partnerska

Czeski oksymoron

fot. materiały prasowe


Popularne produkty:

Komentarze: 10

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. PiotrJakub, :

  Zapomnieliście napisać „artykuł sponsorowany”.

  • regoat, :

   Zapomniałeś że to nudne

 2. jajajo, :

  już się wszyscy zabiją w drzwiach po czeskie pudełko, twarde, sztywne, plastikowe o walorach jezdnych wozu drabiniastego i wyposażeniu jak z Daewoo Tico.

  • Elo, :

   Skoda zmieniła się i to bardzo. Jak będziesz miał okazję, to może ktoś da ci się przejechać jakąś nową Skodą.

 3. jajajo, :

  z opisu wynika że auto nie posiada żadnej wady – więc to chyba jedyne auto po Skodzie Octavii, które jest pozbawione wad i ma wyłącznie zalety?

  • GT, :

   Jakiego opisu?? Przecież jest tam napisane, że to „Artykuł partnerski”.

 4. Jerzy Kopacz, :

  Chciałem się zapytać tego tzw. „jurora” na światowy samochód roku , czy ustawiony fabrycznie przez „firmę” Volkswagen „pomiar ” zawartości spalin jest analogiczny do tego , który był zaimplementowany w egzemplarzach VW sprzedawanych między innymi w USA i w Europie. Przecież tam „osiągi” oszukaństwa firmowego firmy VW były rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie – zbliżonym zapewne do poziomu Himalajów. Należy dodatkowo zaznaczyć , że odpowiednie agendy Unii Europejskiej zaleciły nałożenie dodatkowych kar finansowych dla tej „firmy” za wycofanie się z wypłat odszkodowań wobec nabywców jej „podrasowanych” modeli w Europie. Podejrzewam ,że ten tzw. „juror” nie przeprowadził żadnych badań tego modelu poza badaniem poziomu gratyfikacji za napisaną „opinię”.

  • jajajo, :

   jeżeli tacy „niezależni” autorzy są jurorami to chyba nie ma sensu w ogóle interesować się tym, kto taki tytuł zdobędzie.
   Czeski wóz drabiniasty ma się sprzedawać i to wszystko, a Polacy wszystko łykną bo to przecież „tanie i niezawodne”:) szkoda tylko że ani jedno ani drugie to nieprawda.

 5. Wacław, :

  można się porzygać czytając to.

 6. Jerzy, :

  Szlag mnie trafia , gdy pokazują w telewizji przy reklamie tego czeskiego szmelcu polskie autostrady jako drogi pełne dziur , błota i wybojów. Jak można takie „reklamy” pokazywać w naszej telewizji.

Dodaj komentarz


reklama