, Motoryzacja Newsy Akcja partnerska

Skoda Karoq – umiesz liczyć? Bo to się opłaca

fot. materiały prasowe

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Skoda Karoq – umiesz liczyć? Bo to się opłaca”

 1. kemp pisze:

  Szkoda, że autor nie pisnął słowem o cenie. Oczywiście, można sobie wejść na stronę Skody i poszukać, ale równie dobrze, po co podawać parametry techniczne itd. Przecież wszystko można sobie wygooglować.
  A nie, wróć. Auto kosztuje x zł.

  • nick pisze:

   To artykuł sponsorowany więc musi zachwalać produkt, w kilku miejscach podkreśla jego atrakcyjność cenową. Nie można więc było podać ceny bo Karoq wcale tani nie jest.

 2. kemp pisze:

  Wygląd to kwestia gustu. Biorąc pod uwagę sprzedaż Skody w Polsce, to najwyraźniej „niektórym” się ten design podoba.

  • Qwerty pisze:

   Ludzie kupują VAGi przez polaczkowość i przeświadczenie, że niemieckie najlepsze… Niestety zostaliśmy pozbawieni własnej motoryzacji, więc nie możemy kupować swoich marek jak to robią Rumunii, Francuzi, Szwedzi itp… Skoda do niedawna miała korzystny stosunek ceny do wyposażenia, lecz to co teraz pokazali z Kodiakiem i Karoqiem to są jaja. Jak można wyceniać plastikową Skodę na poziomie Mazdy CX-5, czy Peugeota 3008??? Ostatnio jeden z dziennikarzy motoryzacyjnych świetnie określił jakość wykonania i wyciszenia tej marki – „auta wiatrem podszyte”. Do tego pożerające olej silniki TSI, wadliwe TDI, którym daleko do legendarnych poprzedników.

 3. qwerty pisze:

  Auto paskudne jak wszystko co produkuje VAG. Czy naprawdę tak trudno zatrudnić dobrego projektanta? Taki design to można było pokazać w 2007 roku. Wystarczy spojrzeć na nowe Mazdy, Peugeoty, Alfy, Renault, czy nawet Kia – mamy 2017 rok – auta powinny jakoś wyglądać. Nie wspominając już o niskiej jakości silników VAGa…

Leave a Reply


reklama