REKLAMA TP
, GOCLEVER Lark Mio Motoryzacja NavRoad Nawigacja Podróże Poradniki Pozostali

Jaką nawigację wybrać? (2011)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Jaką nawigację wybrać? (2011)”

 1. kubuś pisze:

  a garmina ,nie ma ?

 2. Obserwator_911 pisze:

  Dziwne, że są jeszcze ludzie kupujący dedykowane urządzenia do nawigacji w czasach, gdy każdy szanujący się smartfon posiada GPS i programy do nawigacji.
  W przypadku Nokii mamy całkowicie samodzielny i darmowy system. W przypadku innych producentów (sprzętu opartego o Androida) wystarczy pobrać kilkaset KB/kilka MB podczas przejazdu.

 3. Pillon pisze:

  parlando -> ja z kolei niedawno w komputroniku kupiłem Modecoma Freeway MX2 HD i też jest bardzo zadowolony, za tą cenę świetny sprzęt, 5 calowy czytelny ekran, rozdzielczość ma naprawdę sporą jak na navi o tych rozmiarach bo 800×480 i widać kapitalnie. Polecam.

 4. qwerty pisze:

  Jak dla mnie najważniejsze jest oprogramowanie, a potem reszta specyfikacji… Bo co z tego że będę miał procesor 500 hz skoro dostanę jakieś dupne mapy… trochę dziwi mnie że w wymienionych gpsach nic nia ten temat nie piszecie… np. taki Lark ma jedną z najgorszych map…

 5. parlando pisze:

  Niedawno kupowałem nawigację. Wybór padł na Modecom Freeway MX2 – wersja bez HD (które na ten moment jest raczej zagrywką marketingową, bo hardware nie jest do końca przystosowany do tego jeszcze). Sugerowałem się opiniami na forach itp. Po czasie można już stwierdzić, że wybór był optymalny jeśli chodzi o stosunek cena/(jakość+wyposażenie). Ekran mógłby mieć lepsze parametry jasności i kątów widzenia, ale tragedii nie ma.

Leave a Reply


reklama