, Motoryzacja Niecodzienne Poradniki Pozostali Zabawki

Jaki samochód zdalnie sterowany kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Jaki samochód zdalnie sterowany kupić?”

 1. Thomas86 pisze:

  To prawda. Oglądanie wyścigów przez telewizorem, a rzeczywiste branie w nich udziału to dwie różne kwestie. Ja generalnie jest uzależnione od adrenaliny, lubię wszelkie formy wyścigów: quady, gokarty, później wkręciłem się w samochody zdalnie sterowane. Najpierw zaczynałem od tych gorszej jakości, później kupiłem sobie auto o znacznie lepszych parametrach. Teraz mam auto terenowe, które rozwija swoją prędkość do 45km/h.

 2. bobrowska22 pisze:

  A ja zacząłem bawić się w konkrety i zamówiłem VRX-2 2.4GHz Nitro z bessoni.pl To strasznie wciąga i jest znacznie lepsze niż bierne oglądanie wyścigów.

 3. Filip pisze:

  Wielu myśli, że kupując auto zdalnie sterowane za 50 zł pobawią się, że hoho! Prawda jest taka, że zabawa zaczyna się dopiero przy takich maszynach http://bess…dy-rc.html

  Weźcie sobie udział w porządnych zawodach aut zdanie sterowanych to zobaczycie, że znacznie ciekawsza spraw niż oglądanie F1.

 4. Jacek pisze:

  A ja już kolejnego zakupu dokonałem na http://www….elmotor.pl. Najpierw kupiłem jeden z ich modeli auta na pilota synowi na urodziny. Sam nie wiem kto częściej się nim bawił. W planach kolejny zakup tym razem helikopter zdalnie sterowany.

 5. Lucas33 pisze:

  Ja bym proponował rzucić okiem na modele na stronie http://www.napilota.pl. Bardzo fajne konstrukcje, dopracowane repliki zarówno jeśli chodzi o samochody, jak też helikoptery i samoloty. Mam od nich bardzo prosty helikopter, idealny do stawiania pierwszych kroków w obsłudze, ale teraz mam zamiar zainwestować w coś bardziej PRO 😉

 6. Łukasz pisze:

  Samochody są fajne, ale nic tak nie bawi jak zdalnie sterowane modele latające. Lawirowanie między drzewami, korkociągi, lot tuż nad ziemią i inne niebezpieczne powietrzne akrobacje…

 7. PerfectHobby pisze:

  To jest najlepsze w zdalnie sterowanych samochodach – są dostępne w różnych rozmiarach i cenach. Można sobie kupić tańszy samochodzik do zabawy i nauki, później wydać trochę więcej pieniędzy na szybszy i większy. A jak ktoś się bardzo wciągnie w to hobby, to znajdzie naprawdę profesjonalny sprzęt albo wręcz złoży sobie własny i też będzie miał mnóstwo zabawy.

Leave a Reply


reklama