REKLAMA TP
, Felietony Nokia Panasonic Pozostali Sony Wiadomości z rynku

Kto w kolejce do odstrzału, czyli 5 dużych firm, którym może grozić bankructwo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Kto w kolejce do odstrzału, czyli 5 dużych firm, którym może grozić bankructwo”

 1. damian pisze:

  Panasonic Sony tradycja nie złom Samsunga za darmo bym nie chciał nic Samsunga .Od lat kupuje Panasonic i Sony i będę kupować nie koreańskie gówna.Panasonic ma się całkiem dobrze podobnie jak Sony do bankructwa im daleko.

 2. Michael pisze:

  To, że Sony notuje obecnie straty w branży gier mobilnych, nie oznacza od razu kryzysu całej firmy. Przykładowo dział odpowiedzialny za produkcję aparatów fotograficznych i kamer ma się świetnie, a Sony jest obecnie światowym liderem w tej branży. Nie można też napisać, że Sony nie wiedzie się w branży telefonów komórkowych, bo jeszcze nie wiadomo jak sprzedają się produkty z linnii Xperia po rozstaniu z Ericssonem.

 3. Michael pisze:

  Sony grozi bankructwo?! Autor wpisu ma dosyć wybujałą wyobraźnię :P.

 4. cola pisze:

  Kodak, Agfa, Fuji firmy fotograficzne też na tym dużo traci, wszystkie firmy powinny placic rowne patenty od innych firm, pamietam dobre zdjecia na papierze 🙂 , teraz jakosc cyfrowa jest coraz lepsza.

 5. Szymon Marcjanek pisze:

  @Kamil: Gdyby Panasonic robił tylko TV, to faktycznie Viera utrzymałaby go w czołówce, tyle że być może mniejszych firm. Ale w obecnej rzeczywistości japoński koncern to moloch, który produkuje przeróżne urządzenia i żeby przetrwać, musi odnosić sukcesy w wielu różnych segmentach rynku.

 6. Kamil pisze:

  Przy ostatnim fragmencie już byłem gotów skrytykować artykuł, ale jednak o tym napisaliście. Chodzi o Panasonic Viera. Nie wiem jak inne segmenty działalności firmy, ale plazmy robią świetne. Nie wiem jak z najdroższymi modelami, ale w cenie 2-4tyś Panasonic to ścisła czołówka/
  Ogólnie artykuł ciekawy.
  Pozdrawiam

  ps. po przeczytaniu tytułu byłem pewien, że nie zabraknie tutaj Kodaka i niestety Nokii 🙂

Leave a Reply


reklama