, Dignity Motoryzacja Testy i recenzje

Dignity – test niedrogiego alkomatu o wysokiej dokładności

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Piotr, :

  Wypadałoby porównać takie wyniki z innym alkomatem z wyższej półki, bo w tym momencie test niczego nie pokazuje – nie wiadomo, czy wynik jest prawidłowy czy nie.

 2. mci, :

  To żart jakiś ten test, tak? Rozumiem z testu praktycznego, że podnosząc poprzeczkę z pól piwa z pizzą do np. dwóch czy trzech piw też nieomylnie i precyzyjnie pokazałby 0,00? Czy coś pokręciłem? (aż mi się chce zakląć…)

 3. Krzysiek, :

  dodam jeszcze, że alkomat najlepiej kupować w profesjonalnej firmie np: ami, speedup lub alkopatrol.pl ta ostatnia prowadzi również naprawy gwarancyjne

 4. Krzysiek, :

  Szanowni Państwo na jakiej podstawie piszecie że alkomat jest dokładny. To jest alkomat chiński i kiepskiej jakości widać, że tekst pisano w celach marketingowych by nagonić sprzeadż. Profesjonalne alkomaty znajdziecie na allegro np. DA-7100 z sensorem elektrochemicznym. Po drugie po co piszecie bzdury, że alkomat przyda się do Francji? Do Francji musi być alkomat z atestem na ten kraj, a to chińskie coś co reklamujecie nie ma takiego atestu, więc lepiej uważajcie bo jak ktoś to kupi i zapłaci mandat we Francji okazując tą zabawkę to może Was podać do sądu. Mam nadzieję, że to opublikujecie, chociaż jeżeli to ma być reklama to różnie możecie postąpić.

 5. Wojtas1, :

  fajna sprawa, mam polecam. Przydaje się w soboty rano 😉

 6. Fore, :

  Przydałby się w sobotę rano ..

 7. Gomes, :

  kościelny
  dmucha ale ministrantów na zakrysti .

 8. Olek, :

  każdy kierowca powinien sobie sprawić takie cacko. niejednemu politykowi a i kościelnemu również dmuchnięcie przed mogłoby uratować dupsko.

 9. Damian, :

  Faktycznie niedrogi… Często zdarza mi się wypić coś w małych ilościach i nie zawsze wiem czy odczuwalny stan pokrywa się z dopuszczalną normą 🙂

Dodaj komentarz


reklama