REKLAMA TP
, Ciekawostki Ekologia Felietony Internet Komputery LG Moda Niecodzienne RTV i AGD Samsung Sieci i komunikacja Technologie Wiadomości z rynku

Niedługo wszystko będzie „smart”, ale czy naprawdę tego potrzebujemy?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

11 odpowiedzi na “Niedługo wszystko będzie „smart”, ale czy naprawdę tego potrzebujemy?”

 1. LG pisze:

  Oglądając stare filmy since fiction dziwiliśmy się na widok telefonu komórkowego czy dotykowego ekranu. Dziś nie umiemy bez nich żyć. Mamy inteligentne pralki, lodówki i piekarniki. Co będzie dalej? Kibelek zsynchronizowany z internistą? Czemu nie.

 2. Bartek pisze:

  Zakłócanie, zagłuszanie – aby to zrobić musisz podejść do domu i to blisko. Inteligentny dom jest zabezpieczony – bariery mikrofalowe ( film : http://www….ikrofalowe ). Nie masz takiej mocy – trzeba samemu kupić piwko 🙂

 3. icy pisze:

  Pasmo WiFi należy do krótkofalowców. Jeśli tylko będą mieli ochotę, mogą zakłócać WiFi/Bluetooth i nikt nie może im nic zrobić. Ultimatum, kratka piwa albo żegnaj inteligentny domku sąsiada.

 4. abc pisze:

  A ja powtarzam:
  Smart-urządzenie
  Dumb-user

  • Dz1k pisze:

   Nie kolego, jesteś „dumb user” jeśli kupujesz coś i z tego nie korzystasz bo nie umiesz. Po podłączeniu kompa, telefonu i telewizora do jednej sieci wi-fi jestem bardzo zadowolony z możliwości oglądania filmu z kompa na telewizorze i nawet nie muszę wstawać żeby wyłączyć kompa bo mam team-viewer’a. Jestem głupi bo korzystam z możliwości sprzętu który posiadam? Który to sprzęt wybrałem właśnie do tego celu? Wydaje mi się że właśnie na odwrót. A jak by mi telewizor pokazał że pranie się skończyło i zdążę je rozwiesić zanim się żona się wkurzy to tylko na plus.
   Dzieciak wypił Ci mleko, wchodzisz do domu i dupa blada kawy/kakao(czy czegoś) już nie zrobisz a tak dostaniesz wiadomośc na komórkę i nie musisz specjalnie wychodzić z domu. A zaoszczędzony czas można poświęcić rodzinie/siłowni czy innemu hobby. Tylko głupek nie nie idzie z postępem.

 5. Tezert pisze:

  Ja i tak nie mam zasięgu wi fi w łazience…

 6. Panicz pisze:

  ciekawy, dający do myślenia artykuł. Autor ma rację, że wszystko zmierza w stronę bycia „smart” ale oglądając film Terminator czy Matrix trochę to zaczyna być przerażające..
  a tak nawiasem mówiąc ciekawe kiedy papier toaletowy zmieni się w e-papier. 😉

Leave a Reply


reklama