, Gry Poradniki

Od zera do pro-gamera, czyli jak zarobić na graniu w gry

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Od zera do pro-gamera, czyli jak zarobić na graniu w gry”

 1. Mateusz90 pisze:

  Polecam nowo powstałą grę online w której wydobyte złoto można wymieniać na prawdziwe pieniądze. Połączenie przyjemnego z pożytecznym 
  Gra jest bardzo ciekawa i nie trzeba poświęcać kilku h dziennie 

  http://www…./?i=147007

  W razie problemów służę pomocą w grze 
  Mogę też przesłać filmy z dokładnym opisem gry 

  Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy 

 2. qba pisze:

  a co ma odpalanie winxp do gry?

 3. Rafał pisze:

  Podkreślam, że słowo „sprzęt do gry” zostało użyte w kontekście akcesoriów pomocnych w grze – wymieniałem je wyżej (mysz, podkładka, klawiatura, słuchawki). Oczywiście, można kupić solidny sprzęt do gry za wyżej wymienioną kwotę. Niedługo napiszę o tym w kolejnym tekście. Pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji.

 4. qwerty pisze:

  za 400 zł to można dostać PCta z Pentium 4 3 GHz, dupną kartą w stylu GF 8600, 4GB RAM DDR2, nie duży dysk HDD, kiepska nagrywarka, „biurową” klawiaturę i myszkę oraz kiepski monitor (max 21” TFT z rozdzielczością 1600×900) – jak na czymś takim komfortowo grać, skoro samo odpalenie WinXP trwać będzie kilka minut??? Autor ma naprawdę zajebistą wyobraźnie, choć zamysł tekstu spoko.

 5. biscuit pisze:

  „Oczywiście, nie chodzi o to, aby wydać na cały sprzęt fortunę. Można te pieniądze zainwestować z głową w należyty sposób. Jak to zrobić? O tym już niedługo w moim kolejnym tekście. Za kwotę ok. 400 zł jesteśmy w stanie skompletować dobrej jakości sprzęt, który okaże się bezcenny w walce o najwyższe cele.”

  Czekam z niecierpliwością na propozycję takiego zestawu, co prawda nie zamierzam nim zarabiać, ale chcę poczuć się komfortowo podczas rozgrywki.

Leave a Reply


reklama