REKLAMA TP
, Akcesoria komputerowe ASUS Co kupić? Pozostali Sieci i komunikacja

Wybieramy najlepszy router do domu

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

13 odpowiedzi na “Wybieramy najlepszy router do domu”

 1. komodo pisze:

  Coś z Netgear, tylko kwestia modelu. Generalnie u nich te rozwiązania są stabilne, ale wiadomo, że nie każdemu musi pasować dokładnie ten sam model. Inny temat to budżet. Ale spokojnie – coś dopasujecie. Nawet stare Nighthawki są dostępne za normalną kasę.

 2. random pisze:

  Netgeary, z serii WDR,albo Nighthawk. A model to już kwestia budżetu – każdemu może pasować inny. Nighthawk sprawdzają się przy już naprawdę dużych wymaganiach odnośnie do parametrów i osiągów. A ogólnie ich rozwiązania działają niezawodnie – od dawna na nich działamy.

 3. bembol pisze:

  Też na Netgear jedziemy. Moim zdaniem jeśli stawiać na routery, to tylko takie, które mają odpowiednie parametry. Netgear daje stabilność. Uwierzcie mi, że nie ma nic bardziej irytującego, niż padający net, kiepskie połączenie i ogólne problemy z siecią. Sam wiem po sobie jak to wyglądało.

 4. postes pisze:

  Również Netgear, mniej więcej od 7 lat tylko ich routery. Po prostu bierzecie budżet i dopasowujecie sobie odpowiedni model. Przy ich rozwiązaniach kluczowe znaczenie ma niezawodność i przynajmniej jak na razie te ich rozwiązania za każdym razem mi to zapewniają.

 5. zachowanienadrodze pisze:

  Kwestia taka, jakie macie oczekiwania i jaki budżet. Ale akurat moim zdaniem np. w budżecie na poziomie 200 zł zawsze zdecydowanie najsolidniejszy będzie Netgear – trochę takich sprzętów już w swoim życiu testowałem i doskonale wiem, jak to wygląda. Kiepska marka to od razu gwarancja problemów – szkoda zdrowia. A jednak solidny sprzęt z kilkoma antenami daje święty spokój na kilka lat.

 6. prokonferecja pisze:

  Najlepszy do domu? Dziwne pytanie. Mamy u siebie jeszcze ADSL, router od Netgear, niecałe 150 zł, z USB, DGN2200. I śmiga. Można szukać najlepszego routera pod dany budżet, pod dany typ sieci, a nie wskazywać go ogólnie. By czy nie najlepszy będzie ten za kilka tysięcy?

 7. zimanietakazla pisze:

  U siebie mam Netgear – zapłaciłem za niego jakieś 70 zł, to było kilka lat temu – router z podstawowymi funkcjami, ale rozsyła sieć na dwa mieszkania i nie mamy pod tym względem żadnych problemów. teraz pewnie wymienię na taki z USB – chodzi głównie o drukarkę sieciową.

 8. VinceVega pisze:

  opisany model asusa to jeden lepszych routerów w tym przedziale cenowym, ma wiele dodatkowych funkcji, dłuższą gwarancję niż pozostali producenci i przede wszystkim wysoką jakość wykonania nawet drobnych szczegółów

 9. eldupa pisze:

  Mam w domu od 3 miesięcy Asusa RT-AC68U 1900 i to on jest topowym modelem tej firmy. AC66U to po prostu N66U z wifi ac a AC68U to zupełnie inna konstrukcja z dwurdzeniowym procesorem 2x 800Mhz która na dysku usb 3 ma transfery 55MB/s.

 10. leon pisze:

  Rany. Kto kupuje do domu takie drogie rutery? Co to za artykuł? To bardziej przypomina reklame niz artykuł. Bieda.

 11. BP pisze:

  zdecydowanie jakość tekstu jak z onetu 🙁

 12. hellypton pisze:

  „Linksys AE2700 to jeden z najtańszych i zarazem najlepszych routerów na rynku. Niewątpliwym atutem tego urządzenia jest jego łatwa konfiguracja, wsparcie dla rozwiązań w chmurze i Cisco Connect Router do najtańszych nie należy, należy za niego zapłacić ok. 320 zł.”

  Jak nie myslicie przy pisaniu to choć przeczytajcie co napisaliście…

 13. Qba pisze:

  Czemu pominęliście takie jak TP-Link Archer C7, Netgear R7000, Asus RT-AC56U i Linksys EA6900?

Leave a Reply


reklama