REKLAMA TP
, Ciekawostki Na luzie Rozrywka i media

5 najpotężniejszych postaci z grupy X-Men

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “5 najpotężniejszych postaci z grupy X-Men”

 1. BelialGlow pisze:

  Zgadzam się, autor chyba zna X-Menów jedynie z filmów, a swoją wiedzę rozszerzył o informacje z jakiejś wiki.
  Zaraz obok Jean Grey powinna znajdować się Scarlet Witch, poza tym choćby Kid Omega czyli Quentin Quire, Emma Frost, Cable, Hope Summers, Vulcan, Rachel Grey czy Magneto. Fakt, że może nie wszystkie te postacie są (lub były) członkami X-Men, albo były na chwilę, ale tak czy inaczej zestawienie jest całkowicie z dupy, o czym świadczy umieszczenie tu Cyclopsa, który jest bardzo ważną postacią w świecie X-Men, jednak jego moc w porównaniu do innych mutantów jest nieporównywalnie mniejsza.

 2. Robi2009 pisze:

  ” Został on osierocony w młodzieńczym wieku, gdyż jego rodzice mieli ulegli katastrofie lotniczej.”

  Bullsh.t. Ojciec Scotta i Alexa przeżył, został przechwycony przez rasę Shi’Ar i jako Corsair dołączył do Starjammers – kosmicznych piratów.

 3. kovacs pisze:

  Przepraszam ale co to jest? Co z mutantami klasy Omega? Magneto i Iceman. Pragnę przypomnieć że Magneto zabił Apocalypse rozrywając i miażdżąc jego atomy. A Iceman kontroluję materię na poziomie molekularnym czego wynikiem jest lód właśnie. On sam potrafi wchłonąć rzekę by zwiększyć się parokrotnie

 4. marvels pisze:

  MAGNETO OBECNIE JEST CZŁONKIEM X-MEN. Poczytaj sobie trochę nowszych historii z udziałem X-men. Magneto jest w szeregach tej grupy od 2009 roku, wtedy to pojawił się w historii Nation X, w Uncanny X-men 516, i w podziwie dla Cyclopsa, który zjednoczył mutantów i zgromadził ich na Utopii, wyraził swoją skruche i za sprawą Scotta przyłączył się do x-men, sprowadził Shadowcat z kosmosu, brał udział w w crossoverze Second coming , potem razem z Rogue w X-Men Legacy walczył przeciwko Children of the Vault, w miedzyczasie przydarzyło sie Age of x, z której wynika historia Lost Legions (walka z tworami umysłu Legiona), potem nieszczęsne Fear Itself, Schizma w X-men i czasy regenesis (grupa Cyclopsa i Woilverina po rozłamie) Magneto wówczas w zespole Scotta w Uncanny X-men vol 2 do czasu wielkiego pojedynku z Avengers (jego moc osłabła na skutek kontaktu z phoenix force), potem w serii UXM vol 3 staje po stronie Cyclopsa i jego zbuntowanych X-men do czasu kolejnego crossovera Battle of the atom…Hmm, brakuję tutaj mutantów którzy dysponują potężną mocą, a którzy byli członkami x-men, lub są z nimi jakoś związani, np Vulcan (brat Cyclopsa i Havoka), Legion, wspomniany Magneto, Juggernaut (miał swój epizod jako x-men), następnie tzw Omega Level Mutants (np Iceman, Rachel Grey), dałbym tu jeszcze Rogue (przejmowanie mocy dowolnego mutanta), Hope Summers (tzw mesjasz mutantów), Magik, Cable, (w momencie kiedy ma cały arsenał swoich mocy), Nate Grey, Namor (był w X-men min podczas Avengers vc X-men) no i Quentin Quire (młody mutant z serii Wolverine and the X-men).

  • Miz pisze:

   Zgadza się. Autor to lama. Na takiej liście nie powinno być Cyclopsa ani Storm (chyba, że ich zdolności przywódcze potraktujemy w kategorii siły, ale nawet to nie wprowadza ich na listę top5), za to jak najbardziej Magik (w Ultimate wydymał całą grupę, łącznie z Xavierem – to coś chyba znaczy, he?). Mieszane uczucia mam co do Icemana, który to według Bishopa (X-mena z przyszłości) jest znacznie silniejszy (jego potencjał do zmian cząsteczkowych wykorzystuje nie tylko do produkcji lodu)

 5. Michał pisze:

  Zabraklo mi tu mojej Emmy Frost. :<

 6. Kammo pisze:

  Jeśli patrzysz w ten sposób to ok. Ja widocznie źle zrozumiałem, myślałem o całym uniwersum, tak jak piszesz. Ale z tego co pamiętam to skład się dość często zmieniał i możliwe, że jakiś został pominięty.

 7. X-Apocalypse pisze:

  Kammo, laik to Ty jesteś. W tekście chodzi o członków grupy X-Men – przynajmniej ja tak to rozumiem – a nie postaci z całego uniwersum komiksowego X-Menów. Jeżeli tak, to obecni tu członkowie składu faktycznie są najpotężniejsi. Bo jeżeli zamierzałeś dać wyżej Apocalypse, Stryfe czy Magneto, to wiedz laiku, że oni członkami X-Men nie byli…

  • Welsh pisze:

   „X-Apocalypse, you know nothing”. Przykro mi,ale zarówno Magneto był jak i jest obecnie X-men’em, a Apocalypse nim był. Nie wiem z czego czerpiesz swoją wiedzę, jeśli z filmów to troszkę za mało. Pozdrawiam

 8. Kammo pisze:

  Widać, że laik pisał ten „news”. Radzę poczytać wiki o klasach mutantów.

Leave a Reply


reklama