czwartek, 26 czerwca 2014, Mateusz Raczyński

Test | Denon Envaya. Głośnik mobilny klasy premium

denon-envaya-8
Denon Envaya / fot. gizManiaK.pl

0 odpowiedzi na “denon-envaya-8”

 1. ixtec pisze:

  Premium, niedługo wszystko będzie „klasy premium”.

 2. Błażej pisze:

  Wszystko super tylko nie przekonuje mnie regulacja głośności przyciskami. Lepsze jest kółko:)

 3. Radek pisze:

  Kupiłem go 2 dni temu 🙂 Do salonu Denona pojechałem po BOSE Soundlink mini, a wróciłem z Envaya, porównywałem oba i w zasadzie za tą samą cenę dźwięk jest głębszy i głośniejszy niż w BOSE, tylko kosztem wymiarów. Cóż na korektorze poustawiałem sobie tak pasma, że nic nie jest przesterowane i gra pięknie. polecam

 4. Maniek pisze:

  Mi się wydaje ten Denon jest dosyć słaby, dźwięk jak zauważono w teście jest zbyt skupiony na niższe pasma, nie wiem może komuś to odpowiada ale ja tam wole swojego Sony SRS-X5 scena muzyczna jest znacznie szersza i tony niskie i wysokie są odpowiednio zbalansowane. Jak ktoś nie che wydać tyle kasy na przenośny głośnik to polecam model SRS-BTM8 za 300 zł na stronie What HI FI zdobył ocenę 5 na 5 punktów.

  • Radek pisze:

   Maniek, a słuchałeś osobiście Denona?

   • Maniek pisze:

    Denona słuchałem osobiście w ich salonie w Silesia City Center w Katowicach, w tym samym centrum handlowym jest też salon Sony i mieli tam wystawione trzy modele swoich głośników przenośnych. Koniec końców zdecydowałem się na model SRS-X5, moim zdaniem jest to najlepszy wybór pod względem cena/jakość.

Leave a Reply


reklama