REKLAMA TP
, Ciekawostki Na luzie Oblicza wojny

Najlepsze okręty wojenne świata

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Najlepsze okręty wojenne świata”

 1. ... pisze:

  Nieudolnie przetłumaczone z angielskiego. Bełkot…

 2. Krzysztof Klisz pisze:

  Do autora: statki są w zlewie, a wojenne są okręty. Jak człowieku o czymś piszesz to miej jakie takie pojęcie o tym. Choć to i tak lepsze niż „potężne działa statku Iowa” – ręce opadają ………….

 3. ... pisze:

  Po prostu nieudolne tłumaczenie tekstu w oryginale napisanego po angielsku. W szkole za ściąganie/odpisywanie dostawało się „2”!!!! I na tyle oceniam to „dzieło”.

 4. Szkodnik pisze:

  Jak dla mnie, mistrzostwem jest ten fragment „okręty wojenne stacjonujące w armiach”.
  'Artykuł' jest podręcznikowym wręcz przykładem indolencji i amatorszczyzny 🙂

 5. Axel pisze:

  Kilka uwag: już na starcie razi „Podczas gdy okręty podwodne starają się w ukryciu zdobyć przewagę nad przeciwnikiem, okręty wojenne prezentują […]”. Okręty podwodne też są przeznaczone do walki na wojnie, a samo stwierdzenie „okręty wojenne” to „masło maślane” – okręt to jednostka marynarki wojennej, w odróżnieniu do statku – jednostki cywilnej. Nazywanie okrętu statkiem to jak nazywanie czołgu samochodem, a kilka razy w tekście taki błąd się pojawił. Kolejna sprawa – Aegis to zintegrowany system wykrywania celów i naprowadzania uzbrojenia oparty o zaawansowany radar. Nie ma czegoś takiego jak „okręt Aegis”, ewentualnie może być okręt z systemem Aegis. O helipadzie już wspomniano.

 6. nelson pisze:

  „Na Marjacie III może lądować Helipad” – chyba ktoś się machnął w tłumaczeniu, helipad to lądowisko dla helikopterów.

Leave a Reply


reklama