, Ciekawostki Kosmos Niecodzienne To warto wiedzieć!

10 największych zagadek Wszechświata

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “10 największych zagadek Wszechświata”

 1. cokolwiek pisze:

  jak mają tylko młotek wszędzie szukają tylko gwoździ, wiec poczekamy na pomiary z nowych teleskopów orbitalnych, np. cyt. odkrycie wielu gromad było możliwe dzięki obserwacjom przeprowadzonym przez satelity takie jak ROSAT, ASCA i BeppoSAX,…

 2. openhar pisze:

  Wiedza o tym tzw.wszechswiecie,tak na obecna chwile jest bardzo mala,to badania,czy przynosza wiele zapewne tak,teoria tzw.wybuchu,jest troche naciagana.Wszechswiat,to moje zdanie,jest bardziej skonplikowany niz sadzimy,co gorsze,tzw.wiek wszechswiata i ziemi i jego okreslanie.To prawda,planeta ZIEMIA,jej czas powstania i nagle jest flora i fauna,jest czlowiek,istota myslaca,CALA OTOCZKA ZIEMI,TO EWENEMENT W SKALI KOSMOSU,BRAK ODPOWIEDZI.Sprawdzamy zapisy tzw.RELIKTOWE,SA ZAPISANE OD LAT 60 I DO DZISIAJ,TO WIEDZA NIE MAJACA W POJECIACH MATEMATYCZNYCH,TO NIE O I 1,TO WYSZY POZIOM.Czy istnieie inny obszar wszechswiata,majacy ogrom wiedzy,technologii,jest to nieosiagalne dla czlowieka,czlowiek,to eksperyment.

 3. Folko pisze:

  Co za brednie 😉 Poddałem się po kilku wpisach.

 4. katakanasubs pisze:

  „dzięki swojej grawitacji zmieni kurs niebezpiecznego obiektu” -> Prędzej się mówi o spowolnieniu asteroidy, by ta przeleciała już za Ziemią.

Dodaj komentarz


reklama