REKLAMA TP
, Biologia Ciekawostki To warto wiedzieć!

Dlaczego powinniśmy myć zęby po ciemku?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Dlaczego powinniśmy myć zęby po ciemku?”

 1. peyo pisze:

  Cyt:”Organizm człowieka to dzieło sztuki. Jest tak zaprojektowany, że dopiero po zgaszeniu wszystkich świateł, wyłączeniu irytujących dźwięków i wewnętrznym “wyciszeniu” zaczyna się wzmożona produkcja melatoniny. To znak, że można iść spać.”
  Kto zaprojektował to ciało i je stworzył ? Przecież od małego dziecka uczycie ludzi, że to się samo zrobiło, po troszeczku powolutku zrobił się cud. Co byście powiedzieli o kimś, kto stwierdziłby, że wasz komputer zrobił się sam, powolutku, po troszeczku – sam się zrobił ?
  Dlaczego większość uważa, że coś, co jest milion razy bardziej skomplikowane, zrobiło się samo?

 2. Carrar pisze:

  Doskonały pomysł. 2-3 minuty mycia zębów z pewnością ma decydujące znaczenie dla zasypiania, gy większość z nas po położeniu się do łóżka odpala jeszcze tablet czy smartfon. A ci, którzy mieszkają w większych metropoliach tak naprawdę nigdy nie mają „cicho i ciemno” w mieszkaniu właściwie nigdy. Co z nimi? Powinni nigdy nie zasypiać w myśl tych „badań”.

  Przez takie pierdoły wypisywane w sieci człowiek tylko traci szacunek dla naukowców. Oni robią badania, wyciągają wnioski (półtorej godziny aktywności = 1 kawa, co akurat można sobie jakoś wykorzystać) a potem biorą to jakieś „samorodne talenty naukowe” i pierdzielą o myciu zębów po ciemku. Masakra.

 3. Revean pisze:

  Po ciemku ? A ja ciemny tylko po posiłku …

Leave a Reply


reklama