REKLAMA TP
, Informacje prasowe NavRoad Wideorejestratory

NavRoad myCAM 4K Active: wszechstronna kamera nie tylko do auta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “NavRoad myCAM 4K Active: wszechstronna kamera nie tylko do auta”

 1. Draki pisze:

  Papamobile
  Dobrze rozumiesz Navroad mycam 4K też to daje, a z tą Ambarellą nie przesadzaj, bo nie ma o tym mowy nawet na stronie producenta. Jest to Sunplus 6350 z 4-megapikselową matrycą Omnivision OV4689, czyli nic nadzwyczajnego. Kiepsko wypada bateria w Lamaxie X8 o pojemnosci 900mAh, ponieważ Navroad daje 2 baterie o poj.1050 mAh. Słaby dźwięk oraz kiepska jakość obrazu pod światło, czyni z niej marnej jakości rejestrator samochodowy. Jedyną rzeczą na plus dla Lamaxa jest G-sensor. Ale powstaje pytanie, czy tak naprawdę jest on potrzebny? Możliwe, że komuś kto cały czas się przewraca, będzie przydatny. Zestaw akcesoriów jest identyczny, a cenowo Lamax X8 przegrywa o ok.120 zł. I jeszcze jedno, nie porównuj Lamaxa X10 do Navroada mycam 4K, bo to inna półka cenowa. Pierwszy kosztuje 900zł, a drugi w obecnej chwili 280zł. Jeśli następnym razem masz tak doradzać ludziom, że porównujesz Malucha do Poloneza, to lepiej daruj sobie, bo jesteś mało wiarygodny.

 2. Nino pisze:

  Ja bym wybrał Lamax ,jakość kamerki którą używam od paru m-cy jest bardzo wysoka, począwszy od wykonania drobiazgów,a skończywszy na jakości filmów

 3. Max pisze:

  za 300zł to już jest lamax x7 który jest już z normalnej znanej firmy

  • Seb pisze:

   Czy Ty wiesz co piszesz? Lamax x7 to co najmniej półka niżej od Navroad. ich kamerka ma 60 klatek przy rozdziałce tylko HD ready, a Navroad mycam 4K active ma 60 klatek przy Full HD i mega rozdzielczość 4k przy 30 klatkach.
   Do tego nie porównuj obu firm – Lamax to wydmuszka zarejestrowana w Czechach, by za chińskie zabawki nie płacić w Polsce podatków, a Navroad to polska firma działająca od 1998 roku w Katowicach.

   • Papamobile pisze:

    Seb : Lamax jest firmą czeską, zarejestrowaną w Czechach i będącą własnością czeskich właścicieli co można łatwo sprawdzić. To nie jest żadna wydmuszka. Sprzedają swoje produkty w wielu krajach ,nie tylko w Polsce,w Czechach mają b.mocną pozycję w sprzedaży,u nas też ( jest np.w Neonecie,Media Expert,Feuvert itd.)Oni mają w ofercie kamerę z natywnym (prawdziwym) 4K w 30 klatkach (X10),a ten Navroad rozumiem,że ròwnież ??? ;))) za 300 też to daje??? ;))) Lamax daje jeszcze w tym modelu nową Ambarellę … Co tu poròwnywać ?

 4. Piter26 pisze:

  A jak nazywa się chiński pierwowzór?

Leave a Reply


reklama