,

Wybieramy najlepszy router do domu

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

Komentarze: 9

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Qba, :

  Czemu pominęliście takie jak TP-Link Archer C7, Netgear R7000, Asus RT-AC56U i Linksys EA6900?

 2. hellypton, :

  „Linksys AE2700 to jeden z najtańszych i zarazem najlepszych routerów na rynku. Niewątpliwym atutem tego urządzenia jest jego łatwa konfiguracja, wsparcie dla rozwiązań w chmurze i Cisco Connect Router do najtańszych nie należy, należy za niego zapłacić ok. 320 zł.”

  Jak nie myslicie przy pisaniu to choć przeczytajcie co napisaliście…

 3. BP, :

  zdecydowanie jakość tekstu jak z onetu 🙁

 4. leon, :

  Rany. Kto kupuje do domu takie drogie rutery? Co to za artykuł? To bardziej przypomina reklame niz artykuł. Bieda.

 5. eldupa, :

  Mam w domu od 3 miesięcy Asusa RT-AC68U 1900 i to on jest topowym modelem tej firmy. AC66U to po prostu N66U z wifi ac a AC68U to zupełnie inna konstrukcja z dwurdzeniowym procesorem 2x 800Mhz która na dysku usb 3 ma transfery 55MB/s.

 6. VinceVega, :

  opisany model asusa to jeden lepszych routerów w tym przedziale cenowym, ma wiele dodatkowych funkcji, dłuższą gwarancję niż pozostali producenci i przede wszystkim wysoką jakość wykonania nawet drobnych szczegółów

 7. zimanietakazla, :

  U siebie mam Netgear – zapłaciłem za niego jakieś 70 zł, to było kilka lat temu – router z podstawowymi funkcjami, ale rozsyła sieć na dwa mieszkania i nie mamy pod tym względem żadnych problemów. teraz pewnie wymienię na taki z USB – chodzi głównie o drukarkę sieciową.

 8. prokonferecja, :

  Najlepszy do domu? Dziwne pytanie. Mamy u siebie jeszcze ADSL, router od Netgear, niecałe 150 zł, z USB, DGN2200. I śmiga. Można szukać najlepszego routera pod dany budżet, pod dany typ sieci, a nie wskazywać go ogólnie. By czy nie najlepszy będzie ten za kilka tysięcy?

 9. zachowanienadrodze, :

  Kwestia taka, jakie macie oczekiwania i jaki budżet. Ale akurat moim zdaniem np. w budżecie na poziomie 200 zł zawsze zdecydowanie najsolidniejszy będzie Netgear – trochę takich sprzętów już w swoim życiu testowałem i doskonale wiem, jak to wygląda. Kiepska marka to od razu gwarancja problemów – szkoda zdrowia. A jednak solidny sprzęt z kilkoma antenami daje święty spokój na kilka lat.

Dodaj komentarz


reklama